logo

Büszkék vagyunk rájuk!



Horváth Eszter a  Szentbalázson rendezett
kistérségi versmondó versenyen 4 helyezést ért el.



Papp Levente és Papp Lilla a Kisfaludy tagiskolában rendezett
népdaléneklő versenyen ezüst és bronz minősítést szereztek.



Szalaki Dominik Attila a nagybajomi Csokonai -napok
rendezvénysorozat matematika versenyén 3. helyezést ért el




I-II. korcsoportos Játékos sportverseny diákolimpia kaposvári

körzet győztes csapata, megyi döntő 5. helyezettje




A Kisfaludy Általános Iskolában megrendezett népdaléneklő-verseny során

minősítést szerzett tanulók:




Czenner Kornélia, Ugrina Zsanett, Papp Levente, Bogdán Ramóna, Herman Beatrix


Alapműveleti matematikaverseny körzeti fordulója





Zvelihár Mátyás 1. helyezést ért el. 

 

Jaksa Tamara 5. helyezést ért el.



 

Szalaki Dominik 3. osztályos és Nagy Stella 5.osztályos tanuló a nagybajomi Csokonai napok Vers- és prózamondó versenyén 3. helyezést értek el.


Diak-olimpia

Játékos sportverseny, diákolimpia körzeti döntőn 2. helyezést, megyei döntőn 5. helyezést elért csapat





Ballér Zsófia, Herman Beatrix, Herman Bernadett és Kalányos Erzsébet
a somogysárdi tagiskola tanulói a szennai "Mese-játék vetélkedőn" 5. helyen végeztek.



szenna

Osztopáni Anna, Haris Máté, Szalaki Dominik, Papp Levente
a szennai "Mese-játék vetélkedőn" 2. helyen végeztek



Dékmár Alexandra
Dékmár Alexandra
A nagybajomi Csokonyai napokon, rajzversenyen elért 1. helyezésért

Nagy Kamilla
Nagy Kamilla
A nagybajomi Csokonyai napokon, rajzversenyen elért 2. helyezésért

Czenner Kamilla
Czenner Kamilla
A nagybajomi Csokonyai napokon, rajzversenyen elért 3. helyezésért

Nagy Stella
Nagy Stella

A nagybajomi Csokonyai napokon, mesemondó versenyen elért 1. helyezésért


Osztopáni Anna - Haris Mira
Osztopáni Anna - Haris Mira
A szépiró versenyen elért 2. helyezés

Zalivadnij Kitti


Zalivadnij Kitti - angol szépkiejtési verseny 3. helyezettje

mesevetélkedő


Nagy Stella, Zalivadnij Kitti, Rubecz Péter, Nemes Zsolt - körzeti mesevetélkedő 4. helyezés